خرید ویلا در نوشهر

این روز‌ها داشتن یک ویلا، حتی کوچک در شهر‌های شمالی فرصتی است که بتوان از تهران و شهر‌های اطرافش با همه شلوغی، ترافیک و آلودگی برای چند روزی دور شد. آب و هوای مطبوع شهر‌های شمالی، طبیعت دلچسب و سرسبز، زیبایی‌های مسحور‌کننده دریا، جنگل، کوهستان و… از جمله مواردی است که سبب می‌شود خرید ویلا در شمال یکی از اولویت‌های شهرنشینان تهران و حومه باشد.

علاوه بر زیبایی‌های شهر‌های شمالی که همه مسافران به این منطقه را عاشق و دلباخته خود می‌سازد، سرمایه‌گذاری در بخش ویلا در شمال کشور می‌تواند یک روش کاملاً مطمئناً و سودآور باشد. بنابراین خرید ویلا در شمال زدن دو نشان با یک تیر است.

از میان شهر‌های شمالی نوشهر از جمله بهترین شهر‌ها برای خرید ویلا و زمین در شمال محسوب می‌شود. شهر‌های شمالی کشور دارای مناظر بدیع طبیعی هستند. برای شهرنشینان تماشای باغ‌های میوه، جنگل‌های سرسبز، آبشار‌های مرتفع، کوه‌های سربه فلک کشیده و شنیدن نجوای پرندگان لذت بخش‌ترین کار دنیا است. به همین دلیل است که اکثر مسافران همیشگی شمال به این نتیجه می‌رسند که با خرید ویلا در شمال هم جای دنج و آرامی برای گذراندن روز‌های تعطیل و دوران بازنشستگی داشته باشند. عواملی چون نزدیکی به دریا و شهر‌های بزرگ، امکانات شهری، امن بودن، آب و هوای عالی و… از جمله مواردی است که در زمان خرید ویلا در شمال باید به آن‌ها توجه داشت.

به همین دلیل است که خرید ویلا در نوشهر طرفداران بسیاری دارد و با توجه به عوامل یاد شده نوشهر یکی از بهترین شهر‌های شمالی برای خرید ویلا محسوب می‌شود.

مزایای خرید ویلا در نوشهر

شاید این سؤال برای شما مطرح باشد که چرا از میان انبوه شهر‌های شمالی پیشنهاد می‌کنیم که نوشهر را برای خرید ویلا انتخاب کنید. مزایای خرید ویلا در نوشهر بسیار است که ما در این قسمت به مهمترین آن‌ها خواهیم پرداخت:

 • آب و هوای مطبوع
 • مناظر جنگلی و ساحلی زیبا و چشم نواز
 • نزدیکی به تهران
 • امن بودن شهرک‌های ویلایی و روستایی
 • دسترسی سریع و آسان
 • جاذبه‌های گردشگری بسیار
 • امکان ساخت ویلا‌های جنگلی، ساحلی و شهرکی با توجه به موقعیت جغرافیایی نوشهر
 • امکان خرید زمین یا ویلا با هر بودجه
 • امکان معامله به صورت نقد و اقساط و حتی معاوضه با ملک و خودرو
 • سودآوری بیشتر سرمایه‌گذاری در بخش خرید یا ساخت ویلا نسبت به شهر‌های شلوغ و شناخته شده‌تر مازندران
 • قیمت مناسب ویلا و زمین در مقایسه با سایر شهر‌ها

قیمت ویلا در نوشهر

مطمئناً همه کسانی که سرمایه زیادی دارند به فکر خرید ویلا در شمال می‌افتند. چرا که خرید ویلا در نوشهر نه تنها امکان اقامت در محیطی آرام و با منظره‌های بهشتی را برای افراد فراهم می‌سازد بلکه از نظر اقتصادی نیز یک سرمایه‌گذاری سودآور محسوب می‌شود.

قیمت ویلا‌ها در نوشهر بسته به نوع ویلا ( شهرکی، ساحلی یا جنگلی ) و همچنین نوع امکانات و تجهیزات به کار رفه در ویلا، متراژ زمین، محل قرارگیری و… متنوع است. با این حال تنوع قیمت‌ها و شکل معامله ویلا در نوشهر به گونه‌ای است که شما با هر بودجه و سلیقه‌ای مطمئناً می‌توانید ویلای مورد نظرتان را در نوشهر خریداری کنید.

از جمله رایج‌ترین اشکال معامله ویلا در نوشهر خرید ویلا به صورت نقدی، اقساطی و یا معاوضه ویلا با خودرو و ملک در تهران یا سایر شهر‌ها است. به این ترتیب امکان خرید ویلا در نوشهر برای علاقمندان به سرمایه‌گذاری و یا افرادی که به دنبال گوشه‌ای دنج و امن برای سپری کردن تعطیلات در این شهر هستند، وجود دارد.

خرید ویلا ساحلی در نوشهر

شمال کشور با تصور دریا و زیبایی‌های آن در ذهن مردم ایران جای گرفته است. به همین دلیل است که ویلا‌های ساحلی از جمله پرطرفدارترین انواع ویلا در نوشهر محسوب می‌شوند. خرید ویلا ساحلی در نوشهر از رونق بالایی برخوردار است و به همین دلیل هم ویلا‌های ساحلی مختلف از نظر مساحت و با امکانات و شرایط مناسب جهت معامله در این شهر وجود دارد.

موقعیت جغرافیایی نوشهر به گونه‌ای است که علاوه بر ویلا‌های ساحلی برای کسانی که از شرجی هوا بیزارند ویلا‌های جنگلی و کوهستانی نیز وجود دارد، همچنین ویلا‌های شهرکی در نوشهر با قیمت بسیار مناسب برای کسانی که به دنبال ویلا با شرایط، امکانات و قیمت عالی هستند، وجود دارد که می‌توان متناسب با بودجه یکی از آن‌ها را برای معامله برگزید.

جمع‌بندی

همانطور که در مقاله اشاره کردیم خرید ویلا در نوشهر می‌تواند با سودآوری بیشتری از نظر سرمایه‌گذاری همراه باشد، ضمن این که نوشهر به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی که دارد امکان خرید ویلا‌های ساحلی، جنگلی و شهرکی را برای خریداران فراهم می‌سازد. نزدیکی این شهر به تهران و امکانات مناسب شهری در منطقه نیز از جمله موارد دیگری است که خرید ویلا در نوشهر را به یک گزینه عالی تبدیل می‌کند.

از طرف دیگر اشکال مختلف معامله ویلا در منطقه از جمله نقد، اقساط یا معامله ویلا با ملک و خودرو، از جمله موارد دیگری است که امکان خرید ویلا با هر بودجه و شرایطی را برای خریداران فراهم می‌سازد.