خرید ویلا در نور

یکی از بهترین مناطق شمال که برای داشتن ویلا بسیار مناسب است شهر و منطقه نور می باشد. این منطقه به خاطر موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد همیشه مد نظر خریداران ویلا است. شهر نور از یک طرف دریای خزر و از طرف دیگر به جنگل ختم می شود. دسترسی این شهر از منطقه چالوس و آمل به پایتخت می باشد. آنچه که می تواند شما را به خرید ویلا در نور ترغیب کند امکانات و البته آب و هوای خوب آن است. از طرفی محل عبور و اسکان بسیاری از گردشگران در شمال کشور این شهر است زیرا دو ویژگی طبیعی دریا و جنگل را با هم دارد.

 

معرفی شهر نور

شهر نور از توابع استان مازندران است و یکی از بهترین نقاط این استان محسوب می شود. گردشگران زیادی در طول سال به این منطقه سفر می کنند و از آب و هوای دل انگیز آن لذت می برند. این شهر موقعیت جغرافیایی بی نظیری دارد. گستردگی دریا در شمال این شهر و پهناوری جنگل های هیرکانی در جنوب آن نقطه تمایز این منطقه با سایر نقاط است. در این منطقه مردم مهمان نوازی زندگی می کنند که در طول سال پذیرای گردشگران زیادی هستند. آب و هوای شهر نور معتدل و مرطوب است و در بیشتر زمان ها باران می بارد.

پارک جنگلی نور، خانه نیما یوشیج، آب گرم و آبشار های فراوان در منطقه نور واقع است. همچنین سواحل و پلاژهای زیبای تفریحی در این منطقه ساخته شده که بسیار بی نظیر است. از شهر نور می توانید به بهترین نقاط تفریحی شمال دسترسی داشته باشید.

 

ویژگی ویلا در شهر نور

ویلا در شهر نور بسیار زیادی است و چند شهرک ویلایی در حال احداث می باشد. با این حال باید گفت در گوشه و کنار و مخصوصا در ساحل این شهر ویلاهای زیادی بصورت خصوصی ساخته شده است. البته کسانی که به داشتن ویلا در جنگل علاقه دارند می توانند به سراغ جنگل های سربه فلک کشیده این منطقه بروند.

ویلاهای مختلفی در شهر نور ساخته شده است اما بیشتر آنها تازه احداث شده است. سبک ساخت ویلاها در این منطقه بیشتر دو طبقه است و با سقف های شیروانی مامنی مناسب جهت استراحت و سکونت می باشد. نکته حائز اهمیت در این منطقه برای ساکنین ویلاها دسترسی آسان به تمامی امکانات رفاهی و منابع طبیعی مثل دریا و کوه و جنگل می باشد.

 

دسترسی به شهر نور

شهر نور از دو طریق به پایتخت دسترسی دارد. از یک طرف مسیر جاده چالوس است که از اتوبان همت شروع شده و به چالوس ختم می شود. سپس با طی مسافتی به سمت شرق چالوس به شهر نور می توان رسید. از طرف دیگر می توان از طریق جاده هراز و پس از گذشتن از آمل و منطقه چمستان به شهر نور رسید. هر دو مسیر دسترسی به شهر نور پوشیده از جنگل است و برای عبور بسیار دل انگیز می باشد.

 

خرید ویلا در نور با دید سرمایه گذاری

اگر قصد خرید ویلا در منطقه نور شمال را دارید باید بدانید که خیلی ها به آن فکر می کنند. این منطقه از نقاطی است که داشتن ویلا در آن می تواند شما را از خرید ویلا در دیگر نقاط شمال منصرف کند. این منطقه به شدت زیبا و جذاب است و البته در سال های اخیر به دید سرمایه گذاری یکی از بهترین گزینه هاست. حفظ سرمایه شما با خرید ویلا در این منطقه تضمین می شود و سودآوری آن امری بدیهی است. رشد روز افزون خریداران ویلا در شمال و به خصوص در منطقه نور باعث شده تا به شدت قیمت ها در این مناطق افزایش یابد. البته باید در خرید ویلا همیشه دقت کرد و بهترین گزینه ها را انتخاب نمود اما بی شک خرید ویلا در شمال از بهترین راه های سرمایه گذاری طولانی مدت و البته مطمئن است.

 

نکات خرید ویلا در شهر نور

قبل از خرید خانه یا ویلا شما باید از سند دار بودن آن اطمینان کسب کنید. برای این کار به سراغ متخصصین این حوزه بروید. از طرفی اگر شما می خواهید ویلا در منطقه نور تهیه کنید بهتر است با افرادی مشورت کنید که در این کار خبره هستند زیرا تمامی مکان های شمال برای خرید ویلا مناسب نمی باشد. با این حال نکاتی که می تواند به شما کمک کند تا یک ویلای مناسب تهیه کنید را در زیر بیان می کنیم:

  • بودجه و منطقه مناسب خود را انتخاب کنید
  • به سراغ زمین یا ویلای سند دار بروید
  • با متخصصین حوزه املاک صحبت کنید
  • قیمت متراژ و امکانات ملک را بررسی کنید
  • سال ساخت و مصالحی که در آن به کار رفته را ارزیابی نمایید
  • به نیازهای خود در خرید ویلا دقت کنید
  • اگر به دید سرمایه گذاری ویلا می خرید حتما به آینده منطقه و رشد آن دقت کنید
  • معاملات خود را در بنگاه های معتبر ببندید
  • از سازمان های مربوطه استعلام های لازم را دریافت کنید