خرید ویلا در چمستان

ویلا نما مدرن شهرکی استخردار در چمستان

 • متــــراژ710 متر
 • شهرچمستان
 • زیر بنـــا440 متر
 • موقعیت
15,000,000,000 تومان / مبلغ کل

به جرات می توان گفت اگر دوست دارید در یک مکان خوش آب و هوا و جنگلی ویلا بخرید، حتما به سراغ منطقه سرسبز چمستان بروید. چمستان در 15 کیلومتری شهر نور در استان مازندران قرار دارد. با این حال دسترسی به این شهر برای ساکنین تهران بسیار راحت است. با چند ساعت رانندگی می توانید به یکی از بهترین نقاط شمال کشور برسید. قیمت ویلا در این شهر بسیار مناسب است. دلیل این امر را می توان منطقه پنهاوری از منابع طبیعی خدادادی مثل کوه و دریا و جنگل بیان کرد. خرید ویلا در چمستان به دید سرمایه گذاری نیز ارزشمند است زیرا این منطقه به زودی رشد بالایی در زمینه مسکن خواهد داشت. در ادامه به معرفی این شهر و ویژگی های آن می پردازیم.

 

ویژگی ویلا در چمستان

از آنجایی که چمستان دسترسی به جنگل را در اختیار دارد می توان گفت در این منطقه ویلاهای زیادی در حال ساخت است. خیلی از مردم آب و هوای جنگلی را می پسندند و به دنبال آرامش در کنار درختان هستند. به همین خاطر ویلاهایی که در چمستان ساخته می شود به متراژ ها و سبک های متنوعی است. دسترسی این ویلاها به امکانات رفاهی زیادی وجود دارد. از طرفی این شهر دارای شهرک ویلایی و درمانگاه است. مسیر دسترسی ویلا ها به شهرهای آمل و نور با طی مسافت کوتاهی امکان پذیر می باشد.

 

بررسی منطقه و آب و هوای چمستان

همانطور که گفته شد چمستان در بخش جنگلی و در کنار جنگل کشپل واقع شده است. این ناحیه آب و هوای معتدل و مرطوب دارد. دسترسی چمستان به دریا به طی مسافت کوتاه امکانپذیر است و از مسیر جاده ای نور به دریا می رسد. همچنین جنگل نور نیز در این مسیر واقع است.

مجموعه جنگل های این مناطق را جنگل های هیرکانی می گویند که از رشته کوه البرز تا دریا کشیده شده است. بارش باران در این منطقه بسیار زیاد است و هوای خنک این منطقه در تابستان برای گردشگران بسیار مناسب می باشد. تمام فصل های سال برای گردش و تفریح در چمستان مناسب است اما بهترین زمان بهار و تابستان می باشد که فضای سرسبز شمال در آن بهتر احساس می شود.

دریاچه الیمالات در دل جنگل های این منطقه است و تنها 9 کیلومتر با چمستان فاصله دارد. آبگرم لاویج نیز در نزدیکی چمستان و روستای لاویج واقع شده است. چشمه های طبیعی آب گرم محل اتراق مسافرانی است که از این منطقه بازید می کنند.

 

مسیر دسترسی به چمستان

منطقه زیبای چمستان از طریق جاده هراز به ابتدای بزرگراه بابایی می رسد. این مسیر حدود 184 کیلومتر است و یکی از زیباترین مسیرهای دسترسی به شمال کشور می باشد. در این مسیر شهر آمل اولین مقصد گردشگران و سپس منطقه چمستان است. همچنین به این منطقه می توانید از طریق جاده چالوس و شهر نور دسترسی داشته باشید.

 

خرید ویلا با دید سرمایه گذاری در چمستان

منطقه چمستان در چند سال اخیر به مکانی امن برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. کسانی که علاقه مند داشتن ویلا در بخش جنگلی و خوش آب و هوای شمال کشور هستند حتما یکی از گزینه های خود را چمستان می دانند. این منطقه دارای امکانات بی نظیر طبیعی است و می تواند در بلند مدت سرمایه شما را نه تنها حفظ نماید بلکه افزایش دهد. طبق نظر کارشناسان سرمایه گذاری در بخش مسکن شهرهای شمالی کشور به خصوص مناطق جنگلی بزودی شاهد ساخت و سازهای بیش از حد خواهد شد زیرا این مناطق جاذبه های گردشگری فراوانی دارد.

سرمایه گذاری در شهر چمستان و خرید ویلا در این منطقه بهترین راه حفظ ثروت و گرفتن سود در بلند مدت است. از طرفی حتی اگر قصد سرمایه گذاری ندارید باز هم پیشنهاد می شود ویلای خود را در این منطقه بخرید زیرا قیمت این مناطق به زودی افزایش می یابد.

حضور گردشگران فراوان زمینه رشد کسب و کارهای زیادی در این شهر فراهم کرده است. حتی کسانی که علاقه مند سکونت در چمستان هستند می توانند در این منطقه به راه اندازی کسب و کار شخصی خود بپردازند.

 

مهمترین نکات خرید ویلا

ویلاهای شمال همگی مناسب خرید نیستند و ممک است اگر در خرید آن عجله کنید به مشکلات زیادی بربخورید. بهتر است برای آن که یک خرید مناسب و به صرفه انجام دهید با کارشناسان حرفه ای در این زمینه مشورت کنید. در زیر به نکاتی که باید در خرید ویلا رعایت کنید اشاره می کنیم:

 • با یک آشنا به منطقه در زمینه خرید ویلا صحبت کنید
 • به دنبال ویلا با سند رسمی باشید
 • قیمت متراژ در منطقه و ارزش ساختمان ویلا را به دست بیاورید
 • به امکانات رفاهی منطقه توجه کنی
 • سعی کنید نسبت به آینده منطقه تحقیق نمایید
 • سال ساخت ویلا و امکاناتی که در آن قرار داده شده بسیار مهم است
 • مطابق با بودجه خود اقدام به خرید بهترین گزینه از ویلاهای موجود کنید
 • در یک بنگاه املاک معتبر معامله را انجام دهید